Nasze Inwestycje

Coraz bardziej interesujesz się inwestowaniem, które przyniesie Ci pewne i bezpieczne zyski? Współpraca z naszą firmą FedeZu Group oferuje wiele możliwości, dzięki którym szybko osiągniesz wymarzone bogactwo. Inwestycje mieszkaniowe są obecnie najpewniejszym sposobem na pomnażanie swojego majątku. Na rynku kapitałowym, to właśnie wartość nieruchomości przezwyciężyła wszelkie kryzysy.

Naszym Klientom proponujemy współpracę jako inwestor zastępczy. Dzięki ich wkładom finansowym, możemy budować kolejne nowoczesne nieruchomości mieszkaniowe oraz usługowe w atrakcyjnych lokalizacjach. Wybór wszystkich czynników, wpływa na jeszcze większy zwrot planowanych inwestycji. Budowane przez nas mini apartamenty, lokale biurowe oraz usługowe zyskują w ten sposób na wartości.

Inwestycje mieszkaniowe

Jako inwestor zyskujesz gwarancję pewnego zwrotu. Jesteśmy nie tylko Developerem wyróżniającym się ponad 10-letnim doświadczeniem, ale również firmą specjalizującą się w doborze jak najlepszych okoliczności, by nasze inwestycje okazały się trafne, bezpieczne, a także przede wszystkim zyskowne. Dlatego wybieramy wyłącznie ekskluzywne dzielnice Warszawy.

Zapraszamy wszystkich Inwestorów do współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Zostając naszym Partnerem, zapewniamy Ci dostęp do najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce, obejmujących budowę nieruchomości pod wynajem oraz na sprzedaż. Ponadto proponujemy dużo więcej możliwości inwestycyjnych. Szczegóły współpracy udostępniamy podczas kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Margerytka III etap

Inwestycja została zrealizowana w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Tylko 12 km od Zalewu Zegrzyńskiego, do którego mogą Państwo dojechać uroczą ścieżką rowerową biegnącą wzdłuż pobliskiego Kanału Żerańskiego.

Dowiedz się więcej
Popularna 51

Popularna 51 to nowoczesne mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Włochy.

Dowiedz się więcej
Apartamenty Metro Targówek

Inwestycja wyróżnia się nowoczesną bryłą, wysokim standardem i kameralnością. Ukończenie budowy 3 kw. 2018 r. Położona zaledwie 800 m. od nowej stacji Metra Targówek.

Dowiedz się więcej
Obwodowa 10

„Obwodowa 10” to budynek mieszkalny o gabarytach willi, który gwarantuje wszystkie udogodnienia współczesnego budownictwa wielorodzinnego.

Dowiedz się więcej