Odznaka jakości
FedeZu
Jakość od pokoleń

Inwestycje realizowane przez FedeZu Group (wcześniej jako De Zuniga) zawsze wyróżniały się wysoką jakością, przemyślanymi koncepcjami architektonicznymi, najlepszymi technologiami wykonania oraz dbałością o każdy detal. W portfolio firmy znajdują się głównie kameralne, nowoczesne projekty mieszkaniowe z częścią usługową. Specjalizujemy się w mini-apartamentach, które są idealnym rozwiązaniem dla klientów inwestycyjnych. FedeZu to gwarancja najwyższej jakości od pokoleń.

Dowiedz się więcej Przejdź do inwestycji

Nasze Inwestycje

popularna51
Popularna 51

The Popularna 51 is a modern apartment for sale located in Warsaw, in the district of Italy.

Dowiedz się więcej
obwodowa2_poprawka_2
Apartamenty Metro Targówek

Inwestycja, która wyróżnia się nowoczesną bryłą i kameralnością. Zaledwie 32 apartamenty, usytuowane na 4 piętrach. Każdy z nich ma taras, balkon lub ogródek.

Dowiedz się więcej
obwodowa10
Obwodowa 10

„Obwodowa 10” to budynek mieszkalny o gabarytach willi, który gwarantuje wszystkie udogodnienia współczesnego budownictwa wielorodzinnego.

Dowiedz się więcej
Pokaż wszystkie inwestycje

Doświadczenie

Rocker svg

Zainwestuj z nami

"Inwestycje w nieruchomości to nie tylko Najlepszy, Najszybszy, ale przede wszystkim jedyny sposób by stać się BOGATYM".

Ta ponadczasowa prawda, która przetrwała wiele kryzysów. Nieruchomości są istotnym elementem rynku kapitałowego i to na nich budowany jest majątek od wielu pokoleń. Czy jest tu jakieś ALE? Jeśli inwestuje się w nieruchomości z doświadczonym Developerem, nie ma żadnego ALE. FedeZu gwarantuje najwyższa jakość, popartą 10 latami doświadczenia na rynku developerskim. Specjalizujemy się w nieruchomościach inwestycyjnych, czyli takich na których się najlepiej i najbezpieczniej zarabia.

Zainwestuj z FedeZU. Umów się na spotkanie z doradca inwestycyjnym,
tel. 660 071 495

Lokale usługowe

Rentowność rzędu 10 proc. i więcej? To możliwe, jeśli jesteś właścicielem lokalu usługowego. Mamy w swojej ofercie takie lokale - duże witryny, doskonała lokalizacja, metraże już od 55 m2, ceny od 7200 netto za m2.

Dowiedz się więcej
Biura

Potrzebujesz biura dla siebie? A może chcesz kupić i zarabiać wynajmując je? Zapraszamy by poznać naszą ofertą. Posiadamy zarówno małe powierzchnie biurowe ok. 20 m2 jak i nowoczesne, przestronne powierzchnie biurowe na ostatnich piętrach z 200 m. tarasem widokowym.

Dowiedz się więcej
Mini apartamenty

Od zawsze na kawalerkach zarabiało się najlepiej. Jest to też najszybciej zbywalny rodzaj nieruchomości. To co się zmienia, a raczej zmniejsza, to ich powierzchnia. Obecnie najbardziej poszukiwane są mini-apartamenty o pow. ok. 20 m2 i to na nich dziś zarabia się najwięcej. FedeZu ma bardzo bogatą ofertę właśnie takich apartamentów.

Dowiedz się więcej

winoLinaje de Zuñiga

Wino z najlepszych hiszpańskich winnic już niebawem na polskich "parapetach". Pracujemy nad nowa marka doskonałego trunku. Szczegóły wkrótce.

Zostań partnerem

Nowa i niezmiernie dochodowa forma zbierania kapitału na przedsięwzięcia biznesowe. Umożliwia ona realizację niesamowitych projektów, także developerskich. W zamian za wpłaty inwestorzy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne świadczenia zwrotne. Jakie? O tym już niebawem.