Lokale usługowe

Masz w planach generowanie biernych zarobków? Proponujemy lokale usługowe, na których możesz uzyskać rentowność na poziomie przynajmniej 10%. Lokale do wynajęcia znajdują się w Warszawie przy ulicy Popularnej 51, w sąsiedztwie portu lotniczego na Okęciu, wyróżniają się doskonałą lokalizacją. Taki czynnik jest niezwykle ważny dla rozwoju biznesu o charakterze usługowym.

Oferowane przez nas lokale usługowe, wyposażone są we wszystkie standardy, dzięki czemu pozostaje Ci jedynie zaaranżować oraz umeblować lokal według charakteru prowadzonej działalności. Udostępniamy pomieszczenia wyróżniające powierzchnią, już od 50 metrów kwadratowych. Duże witryny, jasne i przestronne lokale usługowe, to doskonałe miejsce dla Twojego biznesu.

Wynajmij lokal usługowy

Korzystając z naszych lokali usługowych, zyskujesz gwarancję doskonałej ceny. Lokalizacja, w której posiadamy nasze pomieszczenia do wynajęcia sprawi, że nie musisz szukać Klientów - oni sami znajdą Twoją ofertę. Jeżeli wynajmowany przez Ciebie lokal usługowy będzie generował oczekiwane przez Ciebie zyski, możesz podjąć korzystną decyzję o jego zakupie.

Inwestycja Nr lokalu Piętro Rzut Liczba pokoi Metraż Powierzchnia
dodatkowa
Cena Dostępność
Popularna 51 LU04 0 Zobacz Lokal usługowy 68,71 brak Skontaktuj sie Dostępny
Popularna 51 LU03 0 Zobacz Lokal usługowy 56,99 brak Skontaktuj się Rezerwacja
Popularna 51 LU02 0 Zobacz Lokal usługowy 53,07 brak Skontaktuj się Dostępny
Popularna 51 LU 01 0 Zobacz Lokal usługowy 66,72 brak Skontaktuj się Dostępny